Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29982
Stary 23.05.2025, 13:42
Stary dziad, każdy się może połamać ale u nas specjalnie trzymamy kaleki co sprawia że już na starcie można liczyć że na pewnych pozycjach mamy po zawodniku czy dwóch mniej do rywalizacji. U nas ilość kontuzji jest zatrważającą, mamy piłkarzy którzy latami tu siedzą i nawet nie mają szans się rozwinąć, wejść w jakiś rytm bo są albo zaraz znowu będą kontuzjowani.
I to się znikąd przecież nie bierze. Po pierwsze zła polityka transferowa, tzn podpisywanie Lasickich, Talarów itd po drugie to dopełnia jakieś patologiczne przygotowanie piłkarzy oraz patologiczna opieka medyczna, że ciągle ktoś łapie kontuzje i to takie które się wydłużają.

Przez takie coś jesteśmy ciągle ten jeden krok do tyłu. No no teraz sytuacja się powtarza - przedłużać kontrakt Coolleyowi czy nie? A co jak znowu złapie kontuzje bo jednak źle się u nas wyleczył? A co jak do formy będzie wracał rok? Znowu niewiadoma, znowu niepewnośc w budowaniu kadry. Gdyby dzisiaj nie było u nas Lasickiego a byłby ktoś w jego miejsce to mielibyśmy ten luksus że mamy 2-3 stoperów do grania pewnych i można albo ryzykować z Colleyem i czekać az dojdzie do formy, albo się go pozbyć i dołączyć kolejnego, zdrowego stopera żeby całkowicie zabezpieczyć te pozycję.

Takich rzeczy się nie robi i później mamy zbudowany skład ma kapelach, szrocie albo młodych talentach które przepadają po roku.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując