Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29978
Stary 23.05.2025, 11:53
Skrobański i Kutwa to zapchajdziury - cud, że Kutwa się okazał wzmocnieniem.
Colley - szybko się połamał.
Łasicki - był połamany, jest już szklany i cienki
Biedrzycki - jak każdy nowy transfer, niewiadoma

To nie jest tak, że wystarczy ogarnać 6 stoperów i będzie fajnie albo, że jak dzisiaj podejmie dobre decyzje to przeszłość się nie liczy. W teorii tak, było kim grać. W praktyce patrząc na tę pozycje to wyszły błędy przeszłości, bo jak była okazja pozbyć się Łasickiego itd to tego nie zrobiono. Później pechowo sypie się Colley i co? I kadra na tej pozycji zostaje zbudowana na dwóch zawodnikach, Urydze i nowym (niewiadoma) Biedrzyckim, na doczepkę młody - więc kolejna niewiadoma - Kutwa. No niesamowite.

I to sa własnie problemy. Że później te błędy wychodzą w najgorszych momentach. Tutaj obecnie i na początku sezonu było pechowo ale też była masa szczęścia w postaci Kutwy. Gdyby nie ten chłopak to już całkiem ta formacja krótko mówią ssałaby pałę. A tak to gdzieś stworzyły się możliwości do rotacji w obronie w konfiguracji Uryga-Biedrzycki-Kutwa czy teraz Uryga-Biedrzycki-Łasicki. Pewnie gdyby nie te możliwości rotacji, to z racji obciążeń ktoś z Uryga-Łasicki, Biedrzycki-Colley by się szybciej połamał/znowu połamał.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując