|
Ja powiem tak:
DŁUŻEJ KLASZTORA NIŻ PRZEORA.
Zawsze będę kibicował Wiśle a teraz trzymał kciuki na powodzenie w barażach.
Jednocześnie licząc, iż Prezesek przeminie...
To nie zmienia jednak faktu, że nawet w wypadku awansu nasza sytuacja ekonomiczna się poprawi.
|