Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4975
Stary 23.05.2025, 10:59
Ja powiem tak:
DŁUŻEJ KLASZTORA NIŻ PRZEORA.

Zawsze będę kibicował Wiśle a teraz trzymał kciuki na powodzenie w barażach.
Jednocześnie licząc, iż Prezesek przeminie...

To nie zmienia jednak faktu, że nawet w wypadku awansu nasza sytuacja ekonomiczna się poprawi.
Odpowiedz cytując