Wyświetl pojedynczy post
Vashut
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: Kraków Nowy Kleparz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4968
Stary 22.05.2025, 14:46
Leszekpw przeglądnalem Twoje posty, faktycznie kilkadziesiąt defetytystycznych albo wręcz szkalujących druzynę , czy Ty naprawde kibicujesz Wiśle? Jak przegrają - powiesz :" a nie mówilem", jak wygrają - "fuks, zaraz przegrają" albo jesteś rzeczywiscie ukrytą pasiastą opcją albo gościem z deprecha
"to miasto zawsze było Semper Fidelis.."
Odpowiedz cytując