|
Leszekpw przeglądnalem Twoje posty, faktycznie kilkadziesiąt defetytystycznych albo wręcz szkalujących druzynę , czy Ty naprawde kibicujesz Wiśle? Jak przegrają - powiesz :" a nie mówilem", jak wygrają - "fuks, zaraz przegrają" albo jesteś rzeczywiscie ukrytą pasiastą opcją albo gościem z deprecha
"to miasto zawsze było Semper Fidelis.."
|