Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29974
Stary 22.05.2025, 10:06
Stelio napisał(a):Wyświetl post
Czyli zaraz zaraz, aktualnie mamy w kadrze jednego zdrwoego stopera jak rozumiem (Łasicki) i do tego Colley który .... wie w jakiej jest dyspozycji bo nie grał przez pol roku.

Najs, gg w barażach w takim razie XDDD
Przy tym ten jedyny aktualnie zdrowy stoper to zimą, zdaniem Jopa, nie był w stanie zagrać dwóch meczów z rzędu, bo mu kolano puchło.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując