Stelio napisał(a):

Czyli zaraz zaraz, aktualnie mamy w kadrze jednego zdrwoego stopera jak rozumiem (Łasicki) i do tego Colley który .... wie w jakiej jest dyspozycji bo nie grał przez pol roku.
Najs, gg w barażach w takim razie XDDD
|
Przy tym ten jedyny aktualnie zdrowy stoper to zimą, zdaniem Jopa, nie był w stanie zagrać dwóch meczów z rzędu, bo mu kolano puchło.