Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4962
Stary 20.05.2025, 18:17
nie planujcie - bo wcale mnie nie zdziwi remis albo w czape w rzeszowie albo nawet porazka petrochemi i nasza przegrana lub remis , absolutnie by mnie to nie zdziwilo w tej calej amatorszczyznie
Ostatnio edytowane przez gizmowisla : 20.05.2025 o godz. 18:38.
Odpowiedz cytując