azor napisał(a):

A czy jak się jednych nie popiera to z automatu trzeba popierać drugich? Już nawet nie będę pytać o definicję lewaka
|
Czy tak trudno zauwazyc, ze na polskiej scenie politycznej wszystko oprocz Konfy to lewactwo? PiS bardziej lewicowe gospodarczo i socjalnie od zanberga, czy tej partii (nawet nie wiem jak sie oni wabia) od Czarzastego i Bejrat! Platforma bardziej na lewo swiatopogladowo od klasycznych lewakow.......etc