Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#927
Stary 20.05.2025, 13:58
Nawet nie wiedziałem, że widełki są aż tak wysokie. Myślę, że nawet te 500k w wielu klubach wywołałoby rozwolnienie w działach księgowości.

Płock wiadomo, że zapłaci, bo chce i może, ale już np. taki Znicz by się dziesięć razy zastanowił, czy planować remont sektora gości akurat na mecz z Wisłą ^^

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując