|
Nawet nie wiedziałem, że widełki są aż tak wysokie. Myślę, że nawet te 500k w wielu klubach wywołałoby rozwolnienie w działach księgowości.
Płock wiadomo, że zapłaci, bo chce i może, ale już np. taki Znicz by się dziesięć razy zastanowił, czy planować remont sektora gości akurat na mecz z Wisłą ^^
[35/54]
Znafca internetowy za sezon 2023/2024
|