Patryko napisał(a):

Albo może po prostu zamiast śmiesznej kary 20 tysięcy PLN przywalić z 500k? Niech się kumaci zrzucają
|
To dalej mniej niz wydano na brak ochrony za te 2-3 spotkania na ktore Wisla nie przyjechała
Kara powinna byc taka jaka okreslono w regulaminie, czyli maksymalne widełki 2 mln złotych.
Najlepiej na Plocku, bo wiadomo że kasę ma, ale inne kluby sie przestrasza.