Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#926
Stary 20.05.2025, 13:53
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Albo może po prostu zamiast śmiesznej kary 20 tysięcy PLN przywalić z 500k? Niech się kumaci zrzucają
To dalej mniej niz wydano na brak ochrony za te 2-3 spotkania na ktore Wisla nie przyjechała

Kara powinna byc taka jaka okreslono w regulaminie, czyli maksymalne widełki 2 mln złotych.

Najlepiej na Plocku, bo wiadomo że kasę ma, ale inne kluby sie przestrasza.
Odpowiedz cytując