Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37218
Stary 20.05.2025, 10:33
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Azor, wiadomo, że lepiej na komuchów głosować i lewaków, bo tylko z nimi nas czeka el dorado. Oni by po prostu zabrali bogatym, a później to już by dzielili po równo, mieszkania budowali itp. A później to już byś się obudził z ręka przyklejoną do asfaltu i krzyczał, że planeta płonie
A czy jak się jednych nie popiera to z automatu trzeba popierać drugich? Już nawet nie będę pytać o definicję lewaka