Jaroo1 napisał(a):

Azor, wiadomo, że lepiej na komuchów głosować i lewaków, bo tylko z nimi nas czeka el dorado. Oni by po prostu zabrali bogatym, a później to już by dzielili po równo, mieszkania budowali itp. A później to już byś się obudził z ręka przyklejoną do asfaltu i krzyczał, że planeta płonie
|
A czy jak się jednych nie popiera to z automatu trzeba popierać drugich? Już nawet nie będę pytać o definicję lewaka
