|
Na Stal znowu nie wejda kibice Wisly.
Mnie tylko zastanawia co bedzie jesli w barazach bedziemy grac na wyjezdzie i ktos sobie zdecyduje, ze kibice Wisly nie wejda.
Ja bym oczekiwal w takiej sytuacji mocnej reakcji klubu i nacisku na PZPN a nie zwyczajowego Twita i wniosku do jakiejstam komisji.
O ile w lidze, jest mecz i rewanz wiec jakos sie ten zakaz rozchodzi po kosciach to w meczach finalowych juz jest tylko jeden mecz i w mojej opinii brak wsparcia kibicow ma jakis wplyw na wystep Wisly.
|