Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#922
Stary 20.05.2025, 07:33
Na Stal znowu nie wejda kibice Wisly.

Mnie tylko zastanawia co bedzie jesli w barazach bedziemy grac na wyjezdzie i ktos sobie zdecyduje, ze kibice Wisly nie wejda.
Ja bym oczekiwal w takiej sytuacji mocnej reakcji klubu i nacisku na PZPN a nie zwyczajowego Twita i wniosku do jakiejstam komisji.

O ile w lidze, jest mecz i rewanz wiec jakos sie ten zakaz rozchodzi po kosciach to w meczach finalowych juz jest tylko jeden mecz i w mojej opinii brak wsparcia kibicow ma jakis wplyw na wystep Wisly.
Odpowiedz cytując