Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4960
Stary 19.05.2025, 20:18
Tak na chlopski rozum:
- Plock bedzie chciał mieć (w teorii) 2 mecze u siebie, wygra z Miedzią
- Polonia nie będzie chciala za wszelka cene wykrwawiac sie z Ruchem i raczej nie wyciagnie wygranej.

Wiele wskazuje na uklad półfinału Plock - Polonia, Wisla - Miedź

Wyglada to dla nas korzystnie, ale to tylko teoria.
Odpowiedz cytując