|
Tak na chlopski rozum:
- Plock bedzie chciał mieć (w teorii) 2 mecze u siebie, wygra z Miedzią
- Polonia nie będzie chciala za wszelka cene wykrwawiac sie z Ruchem i raczej nie wyciagnie wygranej.
Wiele wskazuje na uklad półfinału Plock - Polonia, Wisla - Miedź
Wyglada to dla nas korzystnie, ale to tylko teoria.
|