azor napisał(a):

|
Otóż to. Ale dla foliarzy z sekty "cała Polska przeciw Wiśle" tematu nie ma.
|
Za to dla pato kibica temat jest, sędzia pierwszy raz w tym roku sporną sytuację rozstrzygnął na naszą korzyść. Przy wyniku w zasadzie ustalonym. Jak trzeba mieć popieprzone w głowie żeby tą sytuację porównywać do sytuacji Dudy w Tychach.
Leć protestować

.