Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 17.05.2025, 14:19
azor napisał(a):Wyświetl post
Otóż to. Ale dla foliarzy z sekty "cała Polska przeciw Wiśle" tematu nie ma.
Za to dla pato kibica temat jest, sędzia pierwszy raz w tym roku sporną sytuację rozstrzygnął na naszą korzyść. Przy wyniku w zasadzie ustalonym. Jak trzeba mieć popieprzone w głowie żeby tą sytuację porównywać do sytuacji Dudy w Tychach.

Leć protestować .
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując