Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7860
Stary 16.05.2025, 11:05
No cóż, nadzieja na awans wzrosła do całych 25%.
Wszyscy czekamy co się dalej stanie, czy będzie awans, czy wróci temat WK.
Oby jedno i drugie.

A tak w ogóle ,abstrahując, to jeszcze bardziej dziwię się temu co robi WK.
Jakby takie pieniądze, które wpakował w Wieczystą, zainwestował w siatkówkę to co najmniej podium pewne.
A dalej nawet finał LM.
Spokojnie stać by go było na Leona, Hubera, Fornala, Komendę (ci dwaj ostatni to nasi rodacy)
Kraków ma ogromne tradycje siatkarskie ( Hutnik) , super halę do rozgrywania prestiżowych meczów.
I mógłby teraz zbierać takie splendory jak w Lublinie.

Dobra, trochę off, tak mnie wzięło., bo od dziś finał LM w Łodzi.
Odpowiedz cytując