Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 15.05.2025, 11:07
Ja sie sklaniam ku Leszkowi. Tez uwazam, ze nie awansujemy z barazy.

Podstawa mojego pesymistycznego przewidwania jest ciezka trauma spowodowana u mnie przez zawodnikow tej druzyny w ostatnich trzech sezonach.

Jak zwykle jednak, zawsze jestem gotowy aby byc mile zaskoczonym.
Odpowiedz cytując