azor napisał(a):

Cóż, dalej mam nadzieje że trollujesz.
I zgadzam się, że Braun ma wyjątkowe zdolności oratorskie. Pomijając oczywiście ich treść.
|
Akurat w tym wypadku zadnego trollingu! I nie wiem, co masz do tresci wypowiedzi Grzegorza B. Jedyny wygarnia najprawdziwsza prawde!