Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7859
Stary 14.05.2025, 19:40
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Rozwiń, bo to będzie ciekawe. Sam dokładnie tak samo bym napisał w swoich mediach społecznościowych... tzn. współczucie i dlaczego w ogóle o tym wspominam, jakie są moje związki z daną instytucją, itd., bo gdybym tego nie zrobił, to wtedy dopiero byłbym zaszczuty przez hejterów, że jak śmiem pisać o czymś takim. W naszym pięknym kraju nie wiem co się porobiło z częścią społeczeństwa, że na takie wpisy reagują olbrzymią agresją, chamstwem i prostactwem. To jest coś niewyobrażalnego i to jest szczyt żenady.
Co kogo, g.... obchodzi, że współczujący jeździł gdzieś na prelekcje, szkoda że nie wspomniał, że sala była pełna dlatego czuje się upoważniony do wyrażenia żalu.

Też byś tak argumentował w swoich mediach społecznościowych? Bo współczucie musi mieć przecież wytłumaczenie w przekonaniu nowoczesnych użytkowników mediów społecznościowych .

Na jakie wpisy ktoś reaguje agresją? Wyrażające współczucie bez durnego uzasadnienia? Coś mi się nie wydaje.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując