Wyświetl pojedynczy post
Adryan
Senior Member
 
Od: 04.2024

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7858
Stary 14.05.2025, 17:50
Generalnie ten prezes Cracovii to jest jakiś śliski typ, kiedyś go do Ligi+Extra zaprosili po naszym zwycięstwie w Pucharze Polski to gadał o zapraszaniu przeciwników z Europejskich pucharów do Rącznej, albo tego, że nie życzy nam wejścia do Ekstraklasy. Trochę tego Dextera z bajki przypomina wizerunkowo i pod względem mentalności, ale słoma z butów wystaje i co do tego wątpliwości nie powinno się mieć żadnych.
Jakie są jego działania u sąsiadki wiedząc, że rywal zza miedzy przeżywa kryzys sportowy, pierwsza od X lat sytuacja, że jego klub jest szczebel wyżej od odwiecznego rywala, a on nic z tym nie potrafi zrobić marketingowo czy cokolwiek, buduje klub na wieży Babel i zbieraninie grajków, niedługo to jeszcze niech kogoś z Kosowa sprowadzi albo z Sudanu Południowego żeby było jeszcze bardziej międzynarodowo i cool. Swoją drogą to kibice Cracovii jak coś śpiewają to jakikolwiek zawodnik tej drużyny coś rozumie z tego dopingu? Czy sobie a muzom jest to bardziej? Już lepiej z MP3 puszczać w takiej sytuacji bo szkoda chłopów co tam chodzą na te mecze i na ich sektorze się drą. Oczywiście mowa o jakimś konkretnym dopingu "pro-Cracovia" niż większość meczu, gdy jest "anty Wisła".
Ten post nie ma na celu żadnych porównań do Zaskrońca tylko bardziej określenie faktu w jaki sposób zarządzana jest sąsiadka przez tego człowieka, bo zaraz się zlecą przeciwnicy Jarosława, którzy stwierdzą, że chociaż się nie kompromituje na X.
Odpowiedz cytując