Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 14.05.2025, 13:53
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Gdyby nie tragiczna sytuacja ze stoperami, to szczerze posadziłbym Urygę na oba pozostałe mecze na ławce. Ryzyko żółtej kartki przy jego pozycji na boisku i dynamice jest bardzo wysokie. Pasowałoby mieć absolutną gwarancję jego dostępności na oba mecze barażowe.
Wiele zalezy jaki trafi sie sędzia. Oby nie aptekarz

Uryga mimo wszystko z 29 spotkań w tym sezonie 1 ligi uniknął kartki w 20, wiec potrafi, tym bardziej w meczach "o nic". Ale tak, na baraże jego obecność jest kluczowa.
Odpowiedz cytując