|
Raz z Miedzia i raz z Polonia było na remis, moze szczegół, ale to akurat byly spotkania do wygrania.
O PP nie wspominam. Wystarczy ze Rodado strzela w dogrywce karnego i mamy 3-2 dla nas.
Natomiast zgadzam sie z ostatnim. To jest mini puchar. Łacznie 3 spotkania ktore przesadzają o losie 4 drużyn z czego tylko jedna będzie sie cieszyć.
W dniach 29.05-1.06. w aptekach zabraknie Nervosolu. Niech Kwiecien zabezpieczy zapasy
|