Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4935
Stary 14.05.2025, 13:49
Raz z Miedzia i raz z Polonia było na remis, moze szczegół, ale to akurat byly spotkania do wygrania.

O PP nie wspominam. Wystarczy ze Rodado strzela w dogrywce karnego i mamy 3-2 dla nas.

Natomiast zgadzam sie z ostatnim. To jest mini puchar. Łacznie 3 spotkania ktore przesadzają o losie 4 drużyn z czego tylko jedna będzie sie cieszyć.

W dniach 29.05-1.06. w aptekach zabraknie Nervosolu. Niech Kwiecien zabezpieczy zapasy
Odpowiedz cytując