For_FuN_ napisał(a):

To w mniemaniu Królewskiego coś takiego się wydarzyło(bo właśnie on takie rzeczy robi przez całą swoją bytność w mediach, gdzie od zawsze wkleja absurdalne zdjęcia ze znanymi osobami w celu uwiarygodnienia się ). Prezes Cracovii uzasadnił tym swój wpis o tym mordzie, tzn. co go łączy z UW i chyba nikt NORMALNY nie uznałby tego za chwalenie się, bo nie jest to nic niezwykłego.
|
Dla każdego NORMALNEGO wystarczającym uzasadnieniem podobnych wpisów jest współczucie i żal. Autopromocja przy takich okazjach to szczyt żenady. A tłumaczenie tej żenady jest godne pożałowania.