|
Korona to tez o tyle ciekawy przypadek ze zagrala u siebie 2 razy dzieki temu ze 3 Arka przegrała 1 mecz barażowy.
Myślę ze ciekawsza jest nawet statystyka:
W 40% przypadkow awansowała drużyna która grała oba mecze u siebie
W 60% przypadkow awansowla drużyna ktora grala final na wyjeździe
W 80% awansowała drużyna ktora grala pierwszy mecz u siebie.
I tylko raz Gornik Łeczna awansowal grając oba mecze na wyjedzie
Czyli lepiej miec choc jeden mecz u siebie, chocby ze wzgledow logistycznych.
Gdybysmy grali 2 wyjazdy barazowe to mamy w 8 dni 3 wyjazdy (w tym Legnica czy Plock są dość daleko). Sporo godzin w autokarze i hotelach
Ostatnio edytowane przez Karherop : 13.05.2025 o godz. 09:58.
|