|
Plock juz nie odda 3. No nic, widocznie tak musi byc.
Uważam że jak zrobimy 4 pkt w ost 2 spotkaniach to ugramy 4 miejsce. Przy 3 może zabraknąć, tym bardziej jeśli w ostatnim spotkaniu Plock z Miedzia o nic by nie walczyl (nie dość ze wystawi rezerwy to jeszcze odda Miedzi mecz żeby nas wyprzedzili).
|