|
zgodzę z Drozdem, tutaj tragedia i śmierć, a gość się chwali, że jeździł tam na prelekcje. To tak jakby po śmierci papieża pisać, że się było w Watykanie na wycieczce xD
Oczywiście wpis naszego prezio jeszcze "lepszy".
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
|