|
Czy przed nami 2 najbardziej nieciekawe mecze Wisły w historii? Tutaj nawet nie ma sensu liczyć na zwycięstwa, bo 3 miejsce daje nam tyle samo szans na awans, co 6... a ja bym powiedział, że na wyjeździe będziemy walczyć bardziej. Z żadnego wyniku nie ma co się ani cieszyć, ani smucić. Liczy się w sumie tylko:
1) Czy się wykartkują przed barażami
2) Czy nikt kluczowy nie złapie kontuzji
Trochę jak dwa sparingowe spotkania, Jop może sobie potestować różne ustawienia.
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
|