|
Var u nich zmienil tyle ze sympatie/antypatie co raz mocniej wyplywaja na wierzch.
U nas to bardziej kwestia oglupiania i mieszania w glowie sedziom głównym, ktorzy podejmuja/nie podejmuja decyzji majac w głowie ze ich blad skoryguje var. I nie koryguje.
Moze chociaz baraze zostana potraktowane statusowo z var jak mecz esa, bez tlumaczenia sie potem ze byl VAR light czy co jeszcze tam wymysla. Pzpn do roboty
|