Wyświetl pojedynczy post
Sylwus1988
Senior Member
 
Od: 03.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4918
Stary 11.05.2025, 19:40
jak będą oba mecze barażowe na wyjeźdzei to uważam że w przyszłym roku gramy w esie. Jak u siebie to nie udzwigną tego na stówke.
Zresztą mieliśmy już baraże u siebie. Mieliśmy Płock ostatnio u siebie, i Tychy na wyjeździe i kazdy wie jak to wyglądało, i zawsze wygląda
Odpowiedz cytując