|
jak będą oba mecze barażowe na wyjeźdzei to uważam że w przyszłym roku gramy w esie. Jak u siebie to nie udzwigną tego na stówke.
Zresztą mieliśmy już baraże u siebie. Mieliśmy Płock ostatnio u siebie, i Tychy na wyjeździe i kazdy wie jak to wyglądało, i zawsze wygląda
|