|
Przerost ego, a do tego gówno w głowie. Tak to można w skrócie podsumować. Aaa i jeszcze te przeolbrzymie kompleksy, które pokazuje szerokiej publiczności co jakiś czas. Dróżdż napisał proste i logiczne zdania(m. in. dlaczego o tym wspomina), a ten go zaatakował i to jeszcze w prostacki sposób. Kiedy ktoś tego typa zwolni ze stanowiska? Nie dość, że katastrofa sportowa od lat, to i regularnie wizerunkowa, bo to nie jest jego pierwszy odpał.
Potter, weź Ty się puknij czasem w głowę.
|