|
Czy ten człowiek przestanie w końcu robić wstyd Wiśle? Skomentował właśnie u Dróżdża wpis odnośnie kondolencji po tragedii na UW, jakimiś aluzjami do przyrodzenia.WTF?! Przecież to jest chore już. A była chwila spokoju, zniknął na tydzień, myślałem, że się trochę wycofa.
Jedna z nadziei gdyby udało się rzeczywiście z tym Kwietniem, to że Wisła miałaby właściciela którego nie byłoby na socialach i nie robiłby siary całej społeczności.
|