Adryan napisał(a):

|
Szkoda, że ŁKS wygrywa z naszymi przyjaciółmi z Chorzowa, niby obie drużyny o nic nie grają, jednak to cały czas jest pojedynek między naszą zgodą, a naszą kosą.
|
nasi przyjaciele z Chorzowa dziekuja ci za ten wpis , i za slowa otuchy