masada napisał(a):

Pogoń Siedlce już 3-0 z Miedzią , a potem legniczanie mają jeszcze BBT u siebie i wyjazd do Płocka, czyli wyprzedzenie ich jest bardzo prawdopodobne.
|
Pytanie czy grajac za tydzien z nimi Nieciecza nie będzie już dożynek.
Fajnie jakby zarowno Arka jak i Nieciecza graly do konca, mino swoich awansow. Patrzac przez pryzmat trenerow powinno tak byc.