Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7830
Stary 09.05.2025, 13:24
Raczej najem pojdzie w górę (bo musi), ale z wartosci calego kontraktu moze z 15-30% będzie dla Wisły. A ile to będzie?

Kontrakty na stadiony (ktore je maja) opiewaja lub opiewaly w kwotach od 1.5 do 7 mln rocznie. Ja obstawiam ze moze uda sie kogos znaleźć w okolicach 2 mln rocznie, patrzac ze nikt sie dotychczas tu nie pchal. Przy normalnym stadionie/zarzadzaniu/Wisle w esa/pelnej komercjalizacji stadionu to mogłoby byc nawet 6 mln zl (tyle 14 lat temu (!) placila Pepsi za stadion Legii

Tu ich wykaz jak to wygladalo w innych miejsach https://dziennikzachodni.pl/stadion-.../c3p2-27433825
Ostatnio edytowane przez Karherop : 09.05.2025 o godz. 13:27.
Odpowiedz cytując