Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7827
Stary 08.05.2025, 22:00
Manhunt. napisał(a):Wyświetl post
Z tym, że Jaroch i alfaro nie są zbytnio przydatni drużynie. Alan obniżył kontrakt jak był kontuzjowany. Drozd dziwi mnie tylko Twoja dziecięca naiwność, że liczysz głównie na przychody, a nie bierzesz pod uwagę tego, że mamy za słaby skład na utrzymanie w ekstraklasie? Dlaczego nie wliczasz w to podwyżek dla piłkarzy? Basha nam sprowadzi kolejny szrot. I jeszcze powiedz mi jedno, skoro tak przychody rosną to dlaczego rocznie przynosimy aż tak duże straty? Czyli przyznajesz, że właściciel/prezes popełnił błąd w kadrze/transferach skoro budżet się tak rozjechał?
Zerknij sobie jakie były opinie po transferze Mikulca, przypomnij sobie jak długo kopał się po czole Żurawski kiedy do nas przyszedł jako gwiazda Lecha. Transfery to zawsze loteria, bezpieczniej bazować na rozwoju tych co już są, a teksty że 25 letni piłkarz już niczego się nie nauczy to kretynizm i wymówka dla trenerów i atmosfery wywalonych jaj, która jest/była zasadniczą przyczyną zjazdu sportowego który trwał u nas od lat.

Właściciel/prezes popełnia jeden zasadniczy błąd, robi z klubu przytulisko, czym przyczynia się do obniżenia rywalizacji i wprowadza nierówne zasady, przedłużanie umów wiecznym rekonwalescentom to jest kabaret. Kluczem doboru powinien być charakter i ambicja. Pieprzenie, że Mikulec biega i walczy bo ma wydolność to kolejna durna teoria. Mikulec ma wydolność bo w każdym meczu biega i walczy i to jest bliższe prawdy. Gdyby zaczął spacerować jak niektórzy to zaraz wydolność byłaby słabsza. To samo jest z każdym innym elementem gry w piłkę. Jak się nie trenuje to się gra coraz słabiej.

Dlatego kluczem jest trener i sztab potrafiący czegoś nauczyć i należy takiego szukać jak najdalej od PMS i prezes daje nadzieję że wreszcie ku temu się skłoni. I wcale drogi nie znaczy lepszy, odnosi się to i do zawodników i do trenerów. Po awansie jakoś się wzmocnić będzie trzeba ale z aktualnym składem również można spokojnie walczyć. Tylko trzeba walczyć.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując