|
Z tym, że Jaroch i alfaro nie są zbytnio przydatni drużynie. Alan obniżył kontrakt jak był kontuzjowany. Drozd dziwi mnie tylko Twoja dziecięca naiwność, że liczysz głównie na przychody, a nie bierzesz pod uwagę tego, że mamy za słaby skład na utrzymanie w ekstraklasie? Dlaczego nie wliczasz w to podwyżek dla piłkarzy? Basha nam sprowadzi kolejny szrot. I jeszcze powiedz mi jedno, skoro tak przychody rosną to dlaczego rocznie przynosimy aż tak duże straty? Czyli przyznajesz, że właściciel/prezes popełnił błąd w kadrze/transferach skoro budżet się tak rozjechał?
|