Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7819
Stary 07.05.2025, 17:23
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Czasami mi się wydaje że drozd to jest pies Zaskrońca i Alex, który dorwał się do AI i pisze tu na forum. Nie wiem, może mam rację, może nie...

Co do długów, awansu itd warto pamiętać, że przy obecnych wydatkach gdzie generujemy takie straty mieliśmy extra pieniądze z PP i pucharów europejskich. Także bez tego by już w ogóle ta dziura co sezon powiększała się ogromnie. I to samo będzie w eklapie, będzie kasa z praw tv, ciut więcej z biletów ale będą ogromne koszty żeby tu sklecić jakaś kadrę i ja przepłacać. Później będzie jeszcze gorzej bo po spadku w 1-2 sezonie, kadra i koszty zostaną a kasy z praw tv już nie będzie....

I tu ciągle mówimy tak jak napisaliście, o tworzeniu długów, ewentualnie wychodzeniu na zero, a gdzie tu jakkolwiek zacząć to spłacać. Nawet spłacając z 10 mln na sezon mamy prawie dekadę degrengolady i biedy.
Równie dobrze to może być sam jk, styl podobny jak na x - stek bzdur i na koniec coś o hejterkach.
W tym kontekście ignor to świetny wynalazek.
Odpowiedz cytując