@Drozd
W sezonie 23/24 wydaliśmy na pensje prawie 24 miliony PLN. Biorąc pod uwagę, że pewnie większość naszych kopaczy ma w kontraktach podwyżkę związaną z awansem, dodając do tego potencjalne transfery zawodników, którzy nas w tej lidze utrzymają (a tacy nie zarabiają 30k PLN na miesiąc), naprawdę uważasz, że dodatkowe 10-12 milionów z C+ pozwoli na zbilansowanie budżetu?
