Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7813
Stary 07.05.2025, 12:52
@Drozd

W sezonie 23/24 wydaliśmy na pensje prawie 24 miliony PLN. Biorąc pod uwagę, że pewnie większość naszych kopaczy ma w kontraktach podwyżkę związaną z awansem, dodając do tego potencjalne transfery zawodników, którzy nas w tej lidze utrzymają (a tacy nie zarabiają 30k PLN na miesiąc), naprawdę uważasz, że dodatkowe 10-12 milionów z C+ pozwoli na zbilansowanie budżetu?

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując