Drozd napisał(a):

|
Tu nie ma co rozkminiać. Sytuacja finansowa i organizacyjna klubu jest nieporównywalna do tej z 2018.
|
2018- zadłużenie 45 mln
2025- zadłużenie 80 mln
Drozd napisał(a):

|
Możecie sobie płakać biadolić wieszać psy na Królewskim, że kasę pożycza, a nie daje, ale dzięki temu Wisła za rok będzie świętować 120 lecie istnienia.
|
No , ciekawe czy w tym trybie dotrwamy do 121 roku istnienia.
Drozd napisał(a):

|
Staje się po latach kojarzenia z bandyterką coraz bardziej wiarygodną instytucją, sportowo przestaliśmy się staczać
|
Wiarygodność na poziomie wskaźnika 1,35
Sportowo;
2018-extraklasa
2025-1 liga
Drozd napisał(a):

|
Potrzeba tylko awansu żeby się bilansować
|
Załóżmy nawet, że tak się stanie.
A co ze spłatą długu?
Drozd napisał(a):

Dla hejterów Królewskiego to niewygodna sytuacja, ale co mnie to obchodzi .
|
Myślę, że zamiast polemiki o poczynaniach Prezeska, mniej jałowy będzie powrót do dyskusji o fatalnej, w Twoim mniemaniu, decyzji o zwolnieniu tempa gry przy prowadzeniu ze Stalą Mielec 6:0.