Jaroo1 napisał(a):

|
Te wszystkie wskaźniki Zaskrońca typu 1,35 miesiąca opóźnień w pensjach itp itd to jest mydlenie oczu i manipulowanie. (...).
|
A tu ciezko sie nie zgodzic, bo informowanie wszem i wokół ze zaplacimy ci i tak 40 dni po wyznaczonym terminie płatności (ktory przeciez juz i tak byl na dany termin) jest chore.
Ja rozumiem problemy, ale tu powinien być wstyd, a nie przechodzenie z tym do porzadku dziennego i mowienie o tym jak o czyms oczywistym.
I tak swoja droga, nawet jesli WK i JK by sie zeszli i podzielili udziałami pół na pół to max pol roku i WK go wywali za drzwi.