azor napisał(a):

|
Stary, żeby się już nad Tobą nie znęcać - przeczytaj jeszcze raz co napisałeś i chociaż chwilę rozkminy temu poświęć.
|
Tu nie ma co rozkminiać. Sytuacja finansowa i organizacyjna klubu jest nieporównywalna do tej z 2018, najlepszym dowodem zachowanie Kwietnia. Wtedy grzecznie podziękował, a teraz wyraża zainteresowanie. Możecie sobie płakać biadolić wieszać psy na Królewskim, że kasę pożycza, a nie daje, ale dzięki temu Wisła za rok będzie świętować 120 lecie istnienia. Staje się po latach kojarzenia z bandyterką coraz bardziej wiarygodną instytucją, sportowo przestaliśmy się staczać, stadion często jest pełny, pensje piłkarzy nie stanowią 90% budżetu Potrzeba tylko awansu żeby się bilansować. Dla hejterów Królewskiego to niewygodna sytuacja, ale co mnie to obchodzi

.