Temat
:
Królewski, Błaszczykowski, Łanoszka, Moore, Nowak, Adamczyk - właściciele Wisły SA
Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
7806
06.05.2025, 22:20
Drozd
napisał(a):
Czekam na resztę płaczków.
Zerknijcie sobie tutaj
https://policzmi.pl/inflacje
Za kwotę: 10 000 000 zł kupimy tyle co w 2018-01 za kwotę 6 508 738 zł
Inflacja skumulowana wyniosła: 53,64%
Aby kupić tyle samo towarów należałoby wydać 15 363 963 zł
Czyli 45 000 000 długu zewnętrznego w styczniu 2018 znaczyło tyle co 69.137.833,5 dzisiaj. Więc skoro nominalnie dług zewnętrzny wynosi nadal 45 mln to realnie jest niższy o dzisiejsze 24.137.833,5.
.
Takie cuda...
Natomiast fakt, że pojawił się dług do ratowników w tym 20 mln do Królewskiego to inna sprawa. Do czasu kiedy właściciele dokładają do funkcjonowania klubu z własnej kieszeni tylko debil może mieć o to pretensje.
Stary, żeby się już nad Tobą nie znęcać - przeczytaj jeszcze raz co napisałeś i chociaż chwilę rozkminy temu poświęć.
azor
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do azor
Znajdź inne posty napisane przez azor