Piknik1906 napisał(a):

Wedle prezesa Królewskiego teraz już obejmuje. Wskaźnik został skonwertowany i teraz to już jest 1,35 miesięcznych kosztów funkcjonowania klubu, nie tylko kosztów licencyjnych czy tylko wynagrodzeń jak to wcześniej było przedstawiane. Nawet padło w wywiadzie, że to ok. trzy miesiące kosztów pierwszej drużyny, co by się w miarę zgadzało.
Pisałem o tym kilka dni temu w tym wątku.
Nie żeby to coś bardzo zmieniało, ale sądzę że warto podążać za nomenklaturą obecnie obowiązującą.
|
Nie obejmuje.
Problem polega nie tylko na tym, co jest w mianowniku, ale i na tym, co jest w liczniku. Dopóki w liczniku są zaległości wyłącznie licencyjne, można go o kant tyłka rozbić w kontekście płynności klubu jako takiego
