Karherop napisał(a):

|
To ze na dzien 6.04.2025 nie sa umorzone to nic nie zmienia w kontekscie przejęcia. Jak beda chcieli to zrobią tą operacje 3 dni przed sprzedażą. Cupial tez nie umorzyl w świetle reflektorow rok przed sprzedażą Meresinskiemu
|
No właśnie... Meresińskiemu.... jakby Cupiał nie grał tą pożyczką do samego końca (na początku 2016 oferował TS-owi klub za spłatę całej pożyczki) to Wisłę by przejął podmiot bardziej renomowany niż Meresiński. Swoją drogą możesz handlarza pieczarkami dopisać to listy tych, którzy zarobili na klubie.
Teraz, w 7 roku marazmu z Królewskim zgłosił się w końcu wymarzony inwestor, to mamy zawieszanie rozmów, odsuwanie go od stołu. Do czego to doprowadzi finalnie? Do tego że nawet hodowca pieczarek nie zgłosi się po ten klub.