Mroczek w 2019 mowil ze wlozyl w Pogon 20 mln złotych
https://www.sport.pl/pilka/7,65039,2...rze-ponad.html
W 2023 mowil już o 30 mln
https://pogonsportnet.pl/artykul/wes...-jej-finansach
Zapewne finalnie to sie zakręciło ok 35 mln bezpowrotnie straconych "pożyczek".
@sorino
To ze na dzien 6.04.2025 nie sa umorzone to nic nie zmienia w kontekscie przejęcia. Jak beda chcieli to zrobią tą operacje 3 dni przed sprzedażą. Cupial tez nie umorzyl w świetle reflektorow rok przed sprzedażą Meresinskiemu