Temat
:
Królewski, Błaszczykowski, Łanoszka, Moore, Nowak, Adamczyk - właściciele Wisły SA
Wyświetl pojedynczy post
39-200
Member
Od: 05.2024
Offline
#
7770
06.05.2025, 11:25
Przyjmijmy wreszcie jedną wersję, bo Jego Ekscelencja raz opowiada, że dług go nie zaskoczył, a innym razem opowiada o niespodziewanym wydatku, który niemalże wywrócił budżet Wisły do góry nogami.
39-200
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 39-200
Znajdź inne posty napisane przez 39-200