Karherop napisał(a):

Sobczak awansowal, ale czy będzie gral w ekstraklasie to przeciez pokaze przyszłość tak samo jak pozostalych pilkarzy Arki.
Przez caly sezon strzelil w Arce 6 bramek w 2000 minut+ karne i tylko 2 asysty. Ja jestem pewien ze Szwarga będzie oczekiwal duzych wzmocnien, począwszy od ataku.
Nie chce mi sie totalnie pastwic nad Zwolinskim, ratowal nam dupe na jesien więc przynajmniej na tamten moment byl cos wart. 8 bramek strzelil tez w 2000 minut - 0 karnych, 5 asyst.
|
No tak.Ja to bym mu nawet zaliczył tylko 3 bramki bo taka Pogon Siedlce to praktycznie spadkowicz a nam co strzelił to co to w ogóle za bramka?Z 3 metrów to nawet Zwolak by trafił.....a nie czekaj...
Sezon jeszcze się nie skończył Sobczak gra regularnie(61 minut/mecz) w drużynie która rozmontowała ta ligę więc możliwe że jeszcze coś wciśnie.5 meczów bez gola to max co zdarzyło mu się w tych rozgrywkach,5 a nie 13.Pewnie Arka kogoś poszuka,głupio by było nie szukać ale na teraz Sobczak jest jednym z autorów awansu Gdynian do Esy.