|
Napisałem o tym, że w 2018 r. sytuacja finansowa WK była inna. Ciekawe czy pomimo tego wejście w 2018 r. WK do Wisły nie okazałoby się dla niego "mniej bolesne"?
Jak już niektórzy stwierdzili, Zaskroniec nie ma osobistych środków, które pozwoliły by mu na tak znaczne pożyczki dla Wisły. Pytanie brzmi, jak wiele osób byłoby skłonnych pożyczać mu pieniądze niezbędne do uregulowania zobowiązań Wisły?
|