Jaroo1 napisał(a):

|
Markus, przecież ty jesteś takim idiota że chciałeś tu dalej Zaskrońca z Rude i ich planu trzyletniego. Cebje takie wizję jaraja. Ty nawet się cieszyłeś jak Zaskroniec ostatnie grosze przelała na grubą świnie Omraniego, który wg ciebie był chudy.
|
A teraz jak było naprawdę:
Markus napisał(a):
|
Opowiadanie o jakimś planie trzyletnim to kolejna mrzonka i zwykły chwyt marketingowy wynikający z braku środków i marnej sytuacji finansowej klubu. A opieranie go dodatkowo na szkoleniu "młodych zdolnych" z akademii, w sytuacji, w której od lat nie wyszkoliliśmy praktycznie ani jednego naprawdę wartościowego zawodnika, to ponure świadectwo oderwania od rzeczywistości
|
Markus napisał(a):
|
W naszej aktualnej sytuacji jestem za znalezieniem innego, nowego trenera z zagranicy, bo nie można nagradzać Rude za słaby wynik w lidze i to, że nie poradził sobie z mentalnością i nieprofesjonalizmem naszych krajowych kopaczy. A także dlatego, by dać drużynie nowy impuls poparty lepszymi kompetencjami niż mają nasi krajowi trenerzy. Żadnych Niedźwiedzi, Moskalów, Szulczyków.
|
Później jesienią:
Markus napisał(a):
|
nie jestem za powrotem Rude, na chwilę obecną chciałbym, aby Wisłę dalej trenował Jop.
|
Nie było też żadnej radości z faktu, że Wisła ponad rok temu znalazła się w momencie, w którym musi myśleć o zakontraktowaniu Omraniego, ani pisania, że jest chudy.
To wszystko kłamstwa, wymysły i manipulacje opętanego nienawiścią hejterka, który za wszelką cenę chciałby upadku Wisły, by razem z nią upadł również znienawidzony przez niego Królewski.
Tak naprawdę właśnie dlatego był przeciwko ściąganiu trenerów z zagranicy, bo doskonale wie, że wielu z nich ma dużo lepszy warsztat od tych w naszym kraju i dlatego tak rozpaczliwie broni kompromitujących błędów Jopa z Płockiem, mając nadzieję, że je będzie powtarzać.
Ktoś, kto życzy źle Wiśle i chce jej upadku, bo bez niego nie upadnie Królewski, nie jest dobrym doradcą. Pamiętajcie o tym, gdy będziecie czytać jakieś kolejne wypociny tego hejterka.