Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 06.05.2025, 09:09
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Markus, przecież ty jesteś takim idiota że chciałeś tu dalej Zaskrońca z Rude i ich planu trzyletniego. Cebje takie wizję jaraja. Ty nawet się cieszyłeś jak Zaskroniec ostatnie grosze przelała na grubą świnie Omraniego, który wg ciebie był chudy.
A teraz jak było naprawdę:

Markus napisał(a):
Opowiadanie o jakimś planie trzyletnim to kolejna mrzonka i zwykły chwyt marketingowy wynikający z braku środków i marnej sytuacji finansowej klubu. A opieranie go dodatkowo na szkoleniu "młodych zdolnych" z akademii, w sytuacji, w której od lat nie wyszkoliliśmy praktycznie ani jednego naprawdę wartościowego zawodnika, to ponure świadectwo oderwania od rzeczywistości
Markus napisał(a):
W naszej aktualnej sytuacji jestem za znalezieniem innego, nowego trenera z zagranicy, bo nie można nagradzać Rude za słaby wynik w lidze i to, że nie poradził sobie z mentalnością i nieprofesjonalizmem naszych krajowych kopaczy. A także dlatego, by dać drużynie nowy impuls poparty lepszymi kompetencjami niż mają nasi krajowi trenerzy. Żadnych Niedźwiedzi, Moskalów, Szulczyków.
Później jesienią:

Markus napisał(a):
nie jestem za powrotem Rude, na chwilę obecną chciałbym, aby Wisłę dalej trenował Jop.
Nie było też żadnej radości z faktu, że Wisła ponad rok temu znalazła się w momencie, w którym musi myśleć o zakontraktowaniu Omraniego, ani pisania, że jest chudy.

To wszystko kłamstwa, wymysły i manipulacje opętanego nienawiścią hejterka, który za wszelką cenę chciałby upadku Wisły, by razem z nią upadł również znienawidzony przez niego Królewski.

Tak naprawdę właśnie dlatego był przeciwko ściąganiu trenerów z zagranicy, bo doskonale wie, że wielu z nich ma dużo lepszy warsztat od tych w naszym kraju i dlatego tak rozpaczliwie broni kompromitujących błędów Jopa z Płockiem, mając nadzieję, że je będzie powtarzać.

Ktoś, kto życzy źle Wiśle i chce jej upadku, bo bez niego nie upadnie Królewski, nie jest dobrym doradcą. Pamiętajcie o tym, gdy będziecie czytać jakieś kolejne wypociny tego hejterka.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując