Wyświetl pojedynczy post
39-200
Member
 
Od: 05.2024

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7764
Stary 06.05.2025, 08:47
Teraz tak na poważnie, bo się bardzo rozmarzyliśmy z tym panem Wojciechem... WK nie wszedł do Wisły w momencie przejmowania klubu od sharksów, gdy klub miał ZNACZNIE mniejsze zadłużenie, znajdował się w Ekstraklasie, dawał perspektywę całkiem sporego budżetu, a do tego mógł on stać się jedynym właścicielem spółki (rozumiem, że wtedy jego sytuacja finansowa była inna) a ma wchodzić teraz, gdy szansę na Ekstraklasę są niewielkie, budżet jest mocno deficytowy a zadłużenie nieuchronnie zmierza do wartości krytycznej?
Zakładam jeden scenariusz, w którym WK wchodzi do Wisły, tj. taki gdy okazuje się, że dług Wisły wobec Zaskrońca, to dług Wisły wobec WK. To dopiero byłby zwrot akcji
Odpowiedz cytując