Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#885
Stary 06.05.2025, 07:16
A to i tak tylko przy zalozeniu ze obecne top6 sie nie zmieni (w zasadzie wypaść mozemy tylko my lub Polonia).

Ktokolwiek za Polonię wleci do top6 to bilans mamy lepszy. A tu jeszcze moze sie trochę ciekawego wydarzyć.
Odpowiedz cytując