|
Hipotetycznie jakoś w tej pierwszej lidze się trzeba utrzymać. Wisła nie ma na razie takiego zaplecza żeby ewentualnie wysłać 11 graczy do filii. No bo kogo? Z rezerw może Kuziemkę, Chelmeckiego i Ukraińców. Z pierwszej drużyny Letkiego żeby nabrał pewności. Reszta się nie nadaje bo albo ogrywanie nie ma sensu, albo wiekiem zbliżają się do średniej Wieczystej. Piłkarzy, którzy grają na wysokim poziomie możemy policzyć na palcach jednej ręki. Pomijając fakt że pierwszy skład ma problem z awansem.
No, ale tak jak pisałem wcześniej. To jest na razie fantastyka.
Ostatnio edytowane przez Perun : 05.05.2025 o godz. 21:36.
|